Get Nord 2022

14.11.2022

Kategoria:Aktualności

W tym roku będziemy doradzać i dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami oświetleniowymi na GET Nord 2022, jedynych targach łączących branże elektrotechniki, urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji w północnych Niemczech.

W dniach 17 – 19 listopada 2022 dołączymy do innych wystawców w Hamburgu, by dzielić się wiedzą, inspirować i dać odwiedzającym możliwość zapoznania się z naszymi rozwiązaniami.

Odwiedź nas na stoisku B7.445 w hali B7 EG, gdzie zaprezentujemy szerokie portfolio produktów i usług dla obiektów czystych & medycznych, przemysłowych, biurowych oraz architektonicznych.

W tym roku zaprezentujemy m.in. innowacje oświetleniowe Luxiona dla przestrzeni biurowej, a wśród nich najnowszych członków rodziny opraw zwieszanych X-Line: X-Line Pro oraz X-Line Slight o unikalnym, w pełni konfigurowalnym designie. Nasi specjaliści pokażą, jak odpowiednie światło wpływa na dobre samopoczucie w biurze i jak łącząc minimalistyczny design z optymalną wydajnością, pomagamy obniżyć koszty i zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy.

Dla sektora przemysłowego zaprezentujemy między innymi nową oprawę zewnętrzną Numancia, o doskonałych parametrach świetlnych i precyzyjnej kontroli rozsyłu.

Na koniec, najwięcej światła padnie na sektor Clean & Medical, w którym Luxiona ma wieloletnie doświadczenie dzięki naszemu działowi R&D oraz certyfikowanemu zakładowi produkcyjnemu. Będąc jednym z nielicznych producentów w Europie w pełni kontrolującym proces produkcyjny, przy zachowaniu najwyższych standardów, w tym certyfikacji ISO 14644-1 dla pomieszczeń czystych, z największą dumą prezentujemy nasze rozwiązania dla pomieszczeń czystych. Wśród nich szczególną uwagę poświęcimy nowej oprawie Agat Clinic – innowacyjnemu rozwiązaniu do sal pacjentów z trzema różnymi rozsyłami światła.

Tegoroczne wydarzenie poświęcone najnowszym osiągnięciom w automatyce budynków, efektywności energetycznej i obiektom budowlanym zapowiada się wyjątkowo interesująco i z pewnością nie może ominąć profesjonalistów z branży.

Do zobaczenia na GET Nord 2022!

Wszystkie prawa zastrzeżone. © Luxiona