Luxiona Poland S.A. z certyfikatem wiarygodności płatniczej

09.10.2020

Kategoria:Aktualności

Luxiona Poland S.A. w analizie przeprowadzonej na dzień 5 października 2020 uzyskała wartość Indeksu Zdolności Płatniczej wynoszącą 190 (bardzo dobra zdolność płatnicza). Wynikiem owej analizy jest uzyskany przez firmę certyfikat Creditreform.

Certyfikat ten jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i szeroko pojętej jakości finansowej.

Certyfikat Creditreform jest dokumentem potwierdzającym wiarygodność płatniczą i zdolność kredytową firmy. Certyfikat jest wydawany firmom spełniającym szereg wymagań w zakresie utrzymywania ściśle określonych wartości wskaźników ekonomicznych, a także relacji i struktury aktywów oraz kapitałów. Certyfikat jest przyznawany firmom, dla których wyliczony Indeks Zdolności Płatniczej jest mniejszy niż 300.

Wystawiająca go Wywiadownia gospodarcza Creditreform, wywodzi się z Niemiec i została założona w 1879 r. w Mainz.

Jest obecnie jedną z najstarszych i największych w Europie organizacji zajmujących się gromadzeniem, analizą oraz dostarczaniem informacji o moralności płatniczej firm, prowadzeniem windykacji należności w kraju i za granicą (B2B, B2C), marketingiem adresowym oraz monitoringiem płatności. Celem działalności firmy, jest minimalizowanie ryzyka działalności swoich Klientów, poprzez dostarczanie wiarygodnej i rzetelnej informacji o ich partnerach biznesowych.

Wszystkie prawa zastrzeżone. © Luxiona