Nowy katalog Office Lighting

08.08.2022

Kategoria:Aktualności

Podążając za nowymi trendami w projektowaniu przestrzeni biurowych, prezentujemy nowy katalog Office Lighting, będący rezultatem naszego doświadczenia w projektowaniu oraz możliwości personalizacji naszych produktów.

Katalog jest praktycznym narzędziem prezentującym selekcję oświetlenia technicznego specjalnie dobranego dla każdej przestrzeni w obiekcie biurowym.

Wybierając oświetlenie dedykowane dla biur pomagamy spełnić wszystkie potrzeby użytkowników, zapewniając przy tym komfortowe warunki dzięki zoptymalizowanej wydajności i kontroli niepożądanego olśnienia.

Efektem jest oświetlenie spełniające najwyższe standardy oraz przestrzeń biurowa zapewniająca komfort wizualny i dobre samopoczucie użytkowników. Przedstawione rozwiązania oświetleniowe mogą również pomóc w zmniejszeniu zużycia energii dzięki zastosowaniu inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem z czujnikami obecności i jasności.

Dowiedz się więcej z nowego katalogu Office Lighting jak pomagamy łączyć funkcjonalność z estetyką, aby zmieniać miejsca pracy w atrakcyjną przestrzeń, w której dobrze się przebywa.

Zobacz nowy katalog Office Lighting.

Wszystkie prawa zastrzeżone. © Luxiona