Dziękujemy za spotkanie na targach Energetab 2021

24.09.2021

Kategoria:Aktualności

W dniach 14-16 września 2021 r. odbyły się 34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab, a jednym z ponad 270 wystawców była nasza firma. W tym roku targi odwiedziło blisko 8 tysięcy gości. To sporo mniej niż zwykle – edycje przed 2020 rokiem gromadziły ok. 15 tysięcy zwiedzających. Mimo wszystko ogromnie się cieszymy, że mieliśmy możliwość osobistego spotkania się Państwem na naszym stoisku wystawowym. To najlepiej obrazuje, że po trudnym, pandemicznym 2020 roku wracamy powoli do normalności.

ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki. To miejsce najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami sektora energetycznego oraz projektantami i usługodawcami, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Grupa Luxiona, jako ekspert w dziedzinie oświetlenia, była obecna na stoisku W11 prezentując szerokie portfolio produktów oświetlenia technicznego i architektonicznego pod marką Troll.

Uczestnicy targów mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą opraw oświetleniowych przeznaczonych do różnych zastosowań. Prezentowaliśmy Państwu m.in. produkty z kategorii opraw architektonicznych, liniowych opraw nastropowych i zwieszanych, oprawy przemysłowe dedykowane do hal produkcyjnych i magazynów jak również oprawy dla sektora Health & Care.

Zapraszamy do relacji zdjęciowej z wydarzenia.

Wszystkie prawa zastrzeżone. © Luxiona