Grupa Luxiona będzie obecna na zbliżających się Międzynarodowych Targach ENERGETAB.

31.08.2021

Kategoria:Aktualności

Grupa Luxiona, wiodąca firma w produkcji i projektowaniu profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych, z ponad 90-letnim doświadczeniem i z oddziałami w 9 krajach, będzie obecna na prestiżowych, międzynarodowych targach ENERGETAB, które odbędą się w dniach 14-16 września w Bielsku-Białej.

ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki. To miejsce najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami sektora energetycznego oraz projektantami i usługodawcami, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Grupa Luxiona, jako ekspert w dziedzinie oświetlenia, będzie obecna na stoisku W11 prezentując szerokie portfolio produktów oświetlenia technicznego i architektonicznego pod marką Troll.

Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą opraw oświetleniowych przeznaczonych do różnych zastosowań. W kategorii opraw architektonicznych wyróżnimy m.in. linię Artshape. To oprawy o geometrycznych wzorach, które idealnie pasują do komfortowych i nowoczesnych pomieszczeń, oferując piękno, harmonię i symetrię w przestrzeni.

Pojawią się również produkty z kategorii liniowych opraw nastropowych i zwieszanych, takie jak X-line – oprawa oferująca bardzo wszechstronne oświetlenie. Jej konstrukcja pozwala na dostosowanie do wielu przestrzeni architektonicznych i tworzenie różnych stylów pomieszczeń.

Uczestnikom zainteresowanym kategorią oświetlenia przemysłowego zaprezentujemy oprawy Atena Line, Atena Compact i Neptun V2. Wszystkie te produkty są polecane do hal produkcyjnych, magazynów i przemysłu ciężkiego dzięki swojej wysokiej odporności na uderzenia i wilgoć.

Natomiast w kategorii opraw panelowych zostaną zaprezentowane takie produkty jak Backpanel, Domino, Rubin i Agat. Te dwa ostatnie również w wersji Clean, ponieważ Luxiona ma duże doświadczenie w produkcji specyficznych opraw dla sektora Health & Care. Nasz zakład produkcyjny w Polsce jest certyfikowany i przystosowany do produkcji opraw mogących pracować w wymagających warunkach, takich jak wytwarzanie elektroniki precyzyjnej czy przemysł farmaceutyczny.

ENERGETAB to niewątpliwie targi dedykowane dla profesjonalistów z branży energetycznej i budowlanej, którzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami Grupy Luxiona w zakresie oświetlenia technicznego.

Więcej informacji na temat innowacyjnej, nowej gamy produktów można znaleźć w naszym katalogu Troll.

O Grupie Luxiona

Grupa Luxiona jest wiodącą na świecie firmą w dziedzinie rozwoju, produkcji i komercjalizacji rozwiązań oświetleniowych, do której należą marki TROLL, METALARTE i SAGELUX.

Z ponad stuletnią historią i obrotem 50 milionów euro, Grupa ma swoje oddziały w 9 krajach i posiada 5 zakładów produkcyjnych (w Hiszpanii, w Chinach, w Meksyku, w Polsce i w Peru), działając w sumie w 95 krajach.

“W Luxionie projektujemy przyszłość oświetlenia”

Wszystkie prawa zastrzeżone. © Luxiona